Независими Граждански Сили
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Независими Граждански Сили

Щаб на Независимите Граждански Сили


You are not connected. Please login or register

Anno 1777 - онлайн игра

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Anno 1777 - онлайн игра Empty Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 11:51 am

ValZvera


Редник
Редник

Вчера открих една онлайн игра, казва се Anno 1777 и има много общо с ерепублик, също можеш да се биеш, да работиш, да съзадваш компании, да участваш в политиката. Голямата разлика с ерепублик е, че спечелените виртуални пари можеш да обърнеш в реални. Ако за някого представлява интерес, ето моя реферален линк: http://www.anno1777.com/index.php?i=242271

2Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 3:47 pm

Petia Fileva


Редник
Редник

И как така ти дават реални пари, много странно ми звучи. И аз получих днес покана за тази игра, но ми се вижда някак измамна цялата тази схема и игнорнах поканата. Разкажи малко повече за нея, може би съм с грешна позиция.

3Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 4:02 pm

Admin

Admin
Admin

Това не е нов бизнес модел и тази игра изобщо не е първата както се рекламира. Не помня дали са или бяха успешни, но още от 2000 година имаше подобни проекти. Най-интересното е през 2005 мисля един човек си купи цял остров онлайн за около 28 000 британски паунда, защото мислеше да печели от другите играчи ползващи земята му: - мини, дърва и прочие. Но това беше 3D MPORG игра, в която пак можеще да извличаш истинска валута.

https://icforces.bulgarianforum.net

4Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 4:16 pm

Petia Fileva


Редник
Редник

Admin написа:... защото мислеше да печели от другите играчи ползващи земята му...

А какво е станало след това?

Благодаря за разяснението по темата, т.к .за пръв път чувам за игра, от която да печелиш реални пари, превръщайки виртуалните в такива.

5Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 4:21 pm

Admin

Admin
Admin

Не помня, не съм се интересувал. Но голям бизнес има в тези мпоргове, най-успешните имат милиони и десетки милиони играчи. Продават се и се купуват артефакти, къши и прочие с истински пари дори и на черния пазар извън играта.

Игрите даващи пари разчитат на сложен икономически модел като гледат все пак да балансират нетния паричен поток. Но не следя нещата в подробности, стига ми една краста Smile

https://icforces.bulgarianforum.net

6Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 7:11 pm

StoyanS


Редник
Редник


Най-добрите играчи :
OldDeath 12418 EURO

TAMERLAN 9515 EURO

Hodo4u2 6912 EURO

kwsnni 5900 EURO

valentina78 4778 EURO

То направо да почваме там да работим какво си губим времето Shocked

7Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Вто Яну 17, 2012 10:20 pm

ValZvera


Редник
Редник

Аз вчера се регистрирах, още я разучавам, но при положение че не смятам да влагам реални пари, няма какво да загубя (освен времето си).

8Anno 1777 - онлайн игра Empty Re: Anno 1777 - онлайн игра Сря Яну 18, 2012 3:44 pm

Petia Fileva


Редник
Редник

Е то времето си е пари Very Happy И без друго тука последните 2-3 дена съм като хипнотизирана от тази еКраста Laughing , остава още една да почна и съвсем няма да мога да стана от компа. А и с тези изненадващи промени от днес, аз още не съм свикнала на тези правила и хоп, те взимат да ги променят Shocked .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите